La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

0

Widzę na Polsacie, że właściciele klubu w Rybniku robią z siebie i klubowiczów ofiary. No nieźle.

6

@Xwowrak W sensie co mówią? Że policja i sanepid nielegalnie weszły do klubu? Sama prawda.

1

@Azi jestem za otwieraniem gospodarki jak najbardziej, ale nie w tym momencie klubu w którym bawiło się setki osób, jedno na drugim (pokazywane były nagrania).

4

@Xwowrak A kogo mają robić? Rząd ma w dupie branże gastronomiczną i rozrywkową, ten klub dostał od czasu zamknięcia 5 tysięcy dotacji więc XD po drugie działają w pełni legalnie, a jesli policja przyjezdza i przedstawiają się jako Bond lub Brzęczyszczykiewicz to o czym my tutaj mówimy, klub szykuje pozwy i wygra je wszystkie. Ja tych ludzi rozumiem.

3

@Xwowrak Jak widzę że na widowni w programach tvp też bawią się ludzie - bez masek - to przestaję mieć zastrzeżenia do osób bawiących się w klubach. Serio - jeżeli chcą wymagać "dobrego" zachowania od innych to niech sami dadzą najpierw przykład. A jeżeli dają przykład - ale żeby olewać obostrzenia - to czemu się dziwić że inni też tak robią?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?