- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1709 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1709 Culés
4
Romuś osiąga pomału to co zakładał na początku sezonu. Wydaje się, że jest odpowiednią osobą do przeprowadzenia zmiany pokoleniowej.
Teraz już wiecie dlaczego tak nalegał na Garcia, żeby już teraz dołączył. Pique połamany, Lenglet bez formy i z jakimiś problemami mięśniowymi, Umtiti jeśli będzie w stanie utrzymać formę sprzed kontuzji to chwile czasu minie, musi zagrać trochę meczy. Araujo dzik.
Griezmann wczoraj zagrał genialnie, ale jednak na piłkarza za którego tyle zapłaciliśmy i tyle zarabia to trochę późno się odblokował. Ale chociaż dobrze, że nie lapie kontuzji tak jak Hazard. Moim zdaniem transfer niepotrzebny, ale jak już go mamy to trzeba się cieszyć bo zaczyna grać i się odnajdywać.
Nie ma co wyciągać pochopnie wniosków jakie mamy szanse w LM. Ale w LM gwoździem do trumny może być brak stabilizacji w obronie, niewykorzystywanie 100% sytuacji no i braki w kadrze i brak typowej 9.
1
@VamosGirl
trzeba przede wszystkim wygrać Puchar Hiszpanii, w lidze walczyć do końca o mistrza, a w LM zagrać dobrze i się zaprezentować - sądzę ze stać ich na wyeliminowanie PSG, ale jak będzie zobaczymy
obrona zdecydowanie czekam na Pique
a rewolucja tak mamy wreszcie pomoc - de jong, pedri, brakuje tylko tego 3, czyli DPŚ
atak- griezmann, messi, dembele tez wyglada solidnie
transfery w lato konieczne - ale najelpeije te darmowe- garcia, depay, wijnaldum/alaba, emerson
0
@VamosGirl Griezz za pozno sie odblokowal ale 2bramy 2 asysty to szczegolnie jego zasluga ze druzyna gra dalej. Lepiej pozno niz wcale. Bo gdybysmy odpadli to bylbym wkur tymbardziej po tylu prętach czy niewykkrzystanych sytuavjach gdzie bramkarz obronil
0
@lucca87 na inne niz za darmo to nie licz xd ale nawet z tym bedzie problem bo trzeba pilkarza zaplacic