La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1205 Culés

10

In your face


1

@Pilka_jest_okragla i 0 LM w czasie trwania tego kontraktu. Messi jest nadczlowiekiem - to nie podlega żadnej dyskusji, ale ten kontrakt to jawne przegięcie pały

konto usunięte

3

@SelloutCrowd A co ma LM do tego? Ludzie... Czy Messi podpisał, że jest gwarantem LM co roku? Czy w tym czasie nie było przypadkiem wielkich wałów sędziowskich? Wiesz, że Messi "przyniósł" do klubu więcej pieniędzy niż "wyniósł"? To najlepszy piłkarz W HISTORII, on nawet 1 mld rocznie jest wart. Jak odejdzie to się wszyscy zdziwią jakim geniuszem on jest. Nie będzie goli wolnych w co 3 meczu, nie będzie hat-tricków kilka razy w roku, nie będzie goli jak z Bilbao czy Getafe... Mówienie tu o pieniądzach jest śmieszne. Leonardo da Vinci, Michał Anioł i Albert Einstein byli bezcenni.
I Lionel Messi też jest BEZCENNY.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?