La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1158 Culés

16

Policja przygląda się działaczom praw człowieka w Warszawie. XD
https://x.com/GotfrydKarol/status/1355202003476107268

9

@NaFazieHitman godni pożałowania Ci działacze xD

10

@NaFazieHitman czy chodzenie nago na ulicy nie jest karalne?

0

@joloskyy Niecodzienny występ był oglądany przez dziennikarzy, przechodniów i policję, która po pewnym czasie postanowiła zareagować. Mężczyznę i kobietę osłoniono folią termiczną oraz zaprowadzono do radiowozu. „Nagość jest szczerością” – brzmiało hasło wydarzenia, które za pomocą wspomnianych wcześniej obraźliwych słów najwyraźniej miało zwrócić uwagę na hejt, jaki spotyka nas w życiu codziennym.

Mł. asp. Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji przekazał cytowany przez RMF FM, że aktywiści nie chcieli podać swoich danych, przez co przewieziono ich na komisariat. Tam znajomi dostarczyli im dokumenty oraz ubrania, a następnie para została zwolniona do domu. Prawdopodobnie odpowiedzą jednak nie tylko za odmowę wylegitymowania się, ale również za „nieobyczajny wybryk”.

2

@NaFazieHitman Ach ci policjanci, powinni dać kurtki tej parze, bo mogą się przeziębić, bo taka pogoda jest. Brak empatii u tych policjantów

1

@NaFazieHitman pięknie.

1

@NaFazieHitman Wiadomo jest że ktoś ich opłaca, choć to jest Lewica, wszystko jest możliwe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?