La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

11

Mam nadzieje ze przyjdzie Laporta i sie skończą te Firpy, Trinkały i inne Braity... wypada nam gość na LO to bierzemy LO z La Masii i trzeba go ograć i sprawdzic.
Wypali to zajebiscie a jak nie to po daniu szansy zawsze mozna sprzedać nawet za kilka melonów do 2 ligi czy jakiegos beniaminka.
A nie zebysmy płacili po 30 mln i oglądali szrot od którego wychowanek nie byłby gorszy.

Prywatnie mysle ze taki model i tak nas czeka bo nie mamy kasy a za Grycana czy Cou nikt 100% kasy nam nie zwróci juz

konto usunięte

2

@SinMistico w sumie te problemy finansowe być może wyjdą nam sportowo na zdrowie

konto usunięte

0

@SinMistico Przeciez Cucu czy Miranda to tego Firpo wciagaja nosem a juz w ogole to Grimaldo.
3 solidnych LO a my kupujemyMr Mlotka.
Ja bym to zrouzmial gdyby byl takim Abidalem, czyli spokojnie i dokladnie z przodu a z tylu nic nie przechodzi bo wszyscy sraja po gaciach. A on w defensywie zaledwie poprawnie a w ataku i rozegraniu kompletna kupa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?