La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1992 Culés

1



Podejście nie wiadomo które xd
"Ale teraz to już na pewno" haha

0

@CatalanDream to tylko przypuszczenie, choć nie wątpliwie możliwe :D

2

@NaFazieHitman Wiem, wiem, ale Lis wierzy xd

1

@CatalanDream Tusk jest teraz szefem Europejskiej Partii Ludowej, to swietna fucha i nie widzę powodu dla którego miałby wracać do polskiej polityki. Poza tym nadal ma wielki negatywny elektorat w Polsce

1

@barcelonaLM Jest też byłym premierem i byłym przewodniczącym Rady Europejskiej

konto usunięte

1

@CatalanDream I byłym kandydatem na prezydenta Polski.

1

@CatalanDream W punkt.

1

@barcelonaLM Dokładnie tak. Te wszystkie mrzonki, również Lisa, są naiwne. Rozumiem pragnienie poważnego opozycyjnego polityka, ale trzeba szukać nowego. Tusk to europejski "gruby kotlet", nie wróci do polskiej polityki :D

1

@CatalanDream Nie Tusk tylko były premier oraz były przewodniczący Rady Europejskiej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?