La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1158 Culés

1

Piłkarze których miło byłoby pożegnać po sezonie: Coutinho, Umtiti, Trincao, Pjanic, Firpo, Braithwite, Neto. Wielu z tych graczy ma wysokie pensje, a są zbędni Barcelonie. Kogo bym chciał? Tak realnie (w miarę), Eric Garcia, Depay, Alaba /Wijnaldum, i jakiś lewy obrońca.

0

@kamilop A wiesz jakich zarobków oczekuje Alaba?

konto usunięte

0

@kamilop Cou bardzo dobrze grał przed kontuzja jego zostawić

0

@Dzemix111 A wiesz że obleci ci 3 pozycje? Pozycje gdzie potrzebne są wzmocnienia(środek obrony, lewa obrona, i pomoc). Po za tym pisałem że trzeba sprzedać Coutinho, Umtitiego czy Trincao. Może dużo nie zarobimy, ale dwóch pierwszych ma ogromne kontrakty.

0

@MarcelNJ11 Messi i Griezmann na 10 wystarczą.

konto usunięte

0

@kamilop Messi pi sezonie odchodzi i na Śpo Cou I pedri zostaje A Griezmana nie powinno być w klubie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?