La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 654 Culés

0

Patrząc obiektywnie to w lidze nie mamy szans na mistrzostwo, w LM z taką grą tym bardziej. Może powinniśmy się mega zaangażować i powalczyć o ten puchar, co myślicie?

0

@Jonyx powiedz to Rudemu bo my tu sobie możemy analizować, kalkulować, gdybać itp. Tak w ogóle to śmieszą mnie tego typu komentarze tak jak my tutaj wszyscy mieli byśmy na to jaki kolwiek wpływ. Co ma być to będzie. Ja w tym sezonie nie liczę już na żaden puchar patrząc na naszą grę ( no ewentualnie na puchar króla bo dwa mocne zespoły już odpadły). Jeżeli coś wygramy to będę mile zaskoczony. Czekam na nowy sezon z Laportą w roli prezydenta i czystki w zespole bo niektórzy nie mają już tej mentalności żeby walczyć do końca.

0

@Jonyx To jest trochę miara upadku pozycji Barçy, że takie pytanie padło. ;)

0

@Herbert Barca właśnie upadła, oby nie na długo.

0

@Jonyx miejmy nadzieję, że w miarę szybko wrócimy na szczyt ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?