La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1672 Culés

0

Ehhhh bierze mnie na wspominki... jeszcze pare lat temu, takie nazwiska w Naszej ekipie, gracze ktorzy sie w 100% utożsamiali z Klubem, ta magia w grze, szacunek u przeciwników, a teraz ? Są jednostki wybitne no ale to na tyle, kibicem się jest a nie bywa, ja jestem przed erowy Messiego, różnie wcześniej bywało, najciezej do przelknięcia mają kibice ktorzy sympatyzują Blaugranie od momentu sukcesow, nie są przyzwyczajeni, mnie to poprostu boli jak oglądam filmiki sprzed 4 lat kto u Nas gral, i patrze kto u Nas teraz gra, i to co sie dzieje wokół Naszego Klubu, nie mamy lekkiego zycia Kibicowskiego, kto jest przywiazany do Klubu emocjonalnie to ciezko to przełknąć, miejmy nadzieje ze 'Ci' dawni gracze w najblizszych latach wrócą do Nas w innej roli i w koncu wszystko bedzie odpowiednio zarządzane, VEB !

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?