La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

konto usunięte

3

Dzisiaj kilkakrotnie, na spokojnie obejrzałem akcję, po której Messi dostał czerwoną kartkę i moim zdaniem sędzia popełnił w niej 2 błędy.
Najlepiej widać tą sytuację z przedniej kamery: https://footroll.pl/footlol/video/26292,za-to-leo-messi-dostal-czerwona-kartke-video
Messi biegł w kierunku pola karnego, a zawodnik Bilbao wbiegł w niego blokując mu drogę, Messi mocno odepchnął go dwoma rękami, a nie uderzył z pięści jak niektórzy piszą (dobrze widać to na powyżej zamieszczonym filmiku).
W tej sytuacji zawodnik Bilbao powinien obejrzeć żółtą kartkę (już drugą), a Messi za odepchnięcie piłkarza po faulu też powinien obejrzeć żółty kartonik.
Zachęcam do dyskusji.

1

@dawidlabadz123 sedzia chyba nie dostał z wozu var tej akcji z tego ujecia , jak chyba większosc ogladających mecz.

konto usunięte

1

@dawidlabadz123 w varze mieli inne ujęcie:D

2

@dawidlabadz123 Raczej czerwo za atak łapami, takie są zasady.
Żółta dla faulującego, zgadzam się.

konto usunięte

0

@kazbychu @Barca1992
Rzeczywiście nagranie z tyłu, które było w TV i w VAR jest bardzo mylące. Na początku gdy je zobaczyłem też myślałem, że czerwona się należy.
https://www.fcbarca.com/user/kazbychu" class="author__name">

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?