La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1622 Culés

7

Dziś po 15 latach kibicowania, po Rzymie, Liverpoolu i Monachium, dopiero dziś mam dość. Nie czuje już niczego w trakcie meczu. ŻADNYCH emocji :(

0

@musli1989 to samo, ogladam juz chyba tylko z sentymentu.

Kiedys człowiek sie delektował kazdym zagraniem Xaviego czy Iniesty i ani na moment nie spuszczał meczu z oka a teraz ciekawi mnie bardziej telefon

Po 3 golu juz prychnalem ze śmiechu bo co zostało nam ?

0

@musli1989 Nie potrafię wymienić drugiej drużyny na świecie, która w tak frajerski sposób przegrywała wygrane mecze w 21 wieku serio. Najpierw Roma, która odwróciła losy spotkania - pomyślałem trudno takie rzeczy się w piłce zdarzają (nie zawsze się wygrywa), potem był Liverpool - gdzie już miałem dosyć bo wygrać 1 mecz 3-0 po to żeby w rewanżu przegrać 4-0 to jest niesamowita kompromitacja i totalnie zespół nie wyciągnął wniosków a to co się stało w Monachium to wogóle szkoda komentować i dzisiaj znów porażka. Może inaczej bym jeszcze na to patrzył gdyby był to klub, który nie wydaje jakiś grubych milionów i nie sprowadza gwiazd lecz klub pokroju Ajaxu, Lipska, czy Lyonu ale jak sobie myślę że 8 bramek wbija nam klub, którego jedenastka jest tańsza niż jeden nasz zawodnik to jest to po prostu frajerstwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?