La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

3

Ja bym tu niczego nie zwalał na warunki. To, że ktoś miał 2 pkt więcej dodane nie znaczy, że faktycznie miał gorsze. Czołowa 5 od piątku skacze różnie, nie widać tej stabilności i powtarzalności. Oczywiście na pewno jest tak, że jeden ma trochę lepsze, a drugi trochę gorsze warunki, ale dziś nie wydaje się żeby to aż tak mocno wypaczało rywalizację. Kamil i Dawid w serii próbnej też skoczyli przeciętnie, Granerud to i tak świetnie po jego piątkowych skokach, Ajzenbiśla to skoczek zagadka może wygrać albo nie wejśc do 30. Moim zdaniem dziś warunki nie wpływają jakoś mocno na rywalizację, jest w miarę ok.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE ale 5 pkt to już jest jakaś różnica.

0

@MesQueUnClub96 No pewnie tak, ale kurcze to jest wiatr, nie przewidzi się co do sekundy jak się zmieni, mają jakiś korytarz i puszczają. W takim Titisee Polacy mieli najlepsze warunki w 1 konkursie z tego co zaobserwowałem po pkt i wtedy nie było tu głosów, że zajęliśmy wysokie miejsca dzięki szczęściu do warunków. W takim Bischofshofen Kamil miał najwięcej dodane a i tak przeskoczył rywali. Tutaj obserwując Stocha widać, że troszkę na progu nie wszystko gra bo ma dosyć niski pułap lotu od początku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?