- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
Luciano99
29
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
gumaz
7
https://x.com/znowu_samolotem/status/2064545209531117584@Bocheno1 @Kessie trzeba poprostu szukać .
7 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Konaté piłkarzem Realu Madryt kontrakt do 2030 roku ✅️Dumfries podpisał kontrakt z Realem do... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
4
Dziwny konkurs. Teoretycznie warunki w miarę podobne, a czołówka skacze kompletnie bez błysku. Kamil zawsze lubił Zakopane, a tu znowu wygląda, że coś mu nie do końca wychodzi w jego skokach. Geiger od TCS kompletnie zgasł, Kubacki coraz bardziej nie równy, Ajeznbiśla to jak to on, raz lepiej, raz gorzej. Biorąc to pod uwagę to myślę, że Norweg raczej dowiezie ten PŚ. Po prostu nie wydaje się, że którykolwiek z zawodników będzie potrafił na dłużej zbudować stabilną i wysoką formę.
0
@ShinobiQWE Mam wrażenie, że nowa Wielka Krokiew właśnie nie pasuje zbyt dobrze Kamilowi. 4/5 zwycięstw ma na skoczni przed przebudową. Później jakoś czegoś brakowało w konkursach.