La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

0

Dobry mecz ponieważ 11 była dość eksperymentalna w szczególności obrona, która wymaga najwięcej zgrania. Mingueza spk ale lepiej, żeby jednak ktoś o takiej zwrotności nie grał na boku, już Firpo wyglądał tam o niebo naturalniej. Może i nie było dzisiaj widowiskowości ale paradoksalnie jest dobry prognostyk na przyszłość. Dembele fajnie hula, Jong z Busim utrzymują dobrą dyspozycje. Araujo, Lenglet dają rade.
Na Real powrócą Messi i Dest, więc gra powinna być płynniejsza co tyczy sie głównie obrony. Martinek naprawde robi fajny szum ale gubi sie w grze kombinacyjnej, Griezmann zgoła odwrotnie. Ciężko wskazać, który byłby bardziej produktywny w Niedziele. Mam nadzieje, że Koeman nie odwali niczego w stylu 352 czy jakieś inne kombinacje alpejskie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?