La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

konto usunięte

0

Do fifaczy
Co byście zmienili w tym składzie?
https://zapodaj.net/fdd615d3bcf3e.jpg.html
https://zapodaj.net/c9fbef4cb3515.jpg.html
Myślałem nad Sanchesem 82 za Sissoko,Kante za Pogbę i za Bruno Petita lub Ballacka mid.Chyba optymalne zmiany,co myślicie?

1

@Sectumsempra varane, Mendy, Varane, Mendy... Przestańcie mnie prześladować
edit:
Ale Renato za Sissoko to fajna opcja, ale polecałbym zamiast Petita Sedorfa i Kante

konto usunięte

1

@Barcza223 Jeszcze o Kounde zapomniałeś,chociaż Zambrotta mało spotykany.

1

@Sectumsempra Tamta dwójka to jednak lata świetlne przed resztą

konto usunięte

1

@Sectumsempra essien baby > wszyscy poza Vieira Gullit

2

@Sectumsempra
Wrzucasz Kante za Sissoko i wbijasz elite co tydzień. Mbappe i Neymar 2 najlepsi zawodnicy w tej grze. Teraz zbieraj na Ronaldo i będziesz miał praktycznie najlepszy możliwy team w grze.

konto usunięte

1

@Ghotti Wydaje mi się że Essien byłby zbyt defensywny,w sumie kolegą wyżej przypomniał o kimś takim jak Seedorf i chyba właśnie na niego będę zbierał.

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 Też właśnie myślałem na Ronaldo w miejsce Salaha.

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 A tak po za tym gram i tak do g3 bo więcej mi się nie chce.

0

@Sectumsempra zostaw tego bruno, jest op

konto usunięte

0

@Transu96 No wiem właśnie,będzie pewnie zmieniany jako ostatni na kogoś innego lub lepszą jego kartę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?