La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1651 Culés

0

Koeman ,co uważacie że robi dobrze , a co powinien zmienić w swojej pracy ?

3

@Cwaniak4 Riquiego Picza częściej na boisko wpuszczać i git00wa

1

@Cwaniak4 Na plus to, że stawia na Pedriego, który mimo konkurencji gra. Do tego sam fakt, że nie kombinuje i stawia młodych na pozycjach, które są wolne z powodu kontuzji. Na minus już wczoraj pisałem i przede wszystkim uważam, że powinien zlikwidować te 3 wyrwy. Ostatnich 3 meczy nie widziałem, a ponoć 4-3-3 jest, to byćmoże jedną zlikwidował, ale zobaczę dzisiaj. A jakie to wyrwy? W ataku pozycyjnym gramy 2-1-7 i większość w linii ataku, od czasu do czasu 1 gracz się cofa, pod presją napastnicy (LS, PS, SP, N) za wysoko i ciężko przez to wyjść spod pressingu i między pivotami, którzy muszą ogarniać całą szerokość, jak ktoś się nie wraca ze skrzydłowych.

0

@Cwaniak4 Dobrze wprowadził młodych, ogólnie zarządza raczej dobrze.
Wielki minus za Puiga i złe prowadzenie zmian w el clasico.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?