La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

3

Mam pytanie do tych, którzy twierdzą, że trzeba się skupić na miejscach 2,3 a nie na 1. Czym różnią się 3 pkt po wygranym meczu z myślą o tym żeby mieć miejsce premiowane grą w LM od 3 pkt po wygranym meczu z aspiracjami do mistrzostwa? Wydaję mi się, że chłopaki powinni skupić się na dobrej grze a tabelę będziemy oglądać po ostatniej kolejce a nie w połowie sezonu.

1

@domin682
grać wygrywać mecze seryjnie a sytuacja w tabeli i strata do lidera automatycznie bedzie sie zmniejszac
trzeba pamiętac ze atletico zagra jeszcze z nami i realem, na ten moment jakby oba mecze przegrali to my traficmy już 7 a real 4 pkt, zakładając ze zaległe mecze ataletico wygra
trzeba grać dobrze i walczyć o jak najwięcej a co bedzie zobaczymy, oby to byl tylko zalążek budowanego fajnego zespołu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?