- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1503 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1503 Culés
2
No proszę...
W "Assasin Creed: Valhalla" skończyło się święto Yule i Eivor przestał chodzić nayebany :D
1
@norbi77 grales w Odyssey ? ;p
1
@Tomek54321 Czy grałem?
Grałem, gram i będę grał, bo to dla mnie najbardziej zayebista część :)
0
@norbi77 powiedz mi na jakim etapie generalnie jestes w fabule (chodzi mniej wiecej ile % +/- fabuly mam zrobionej). Spotkalem matke Aleksiosa i Kassandry w Naksos. Porobilem tamte misje no i matka opowiedziala o prawdziwym ojcu, misje wzialem i robie teraz Atlantyde. Fabułe bede kontynuowal gdy spotkam sie z matka w Sparcie (tak sie rozestali). Jest to juz przynajmniej polowa ? Czy nie xd. Mam juz 40lvl. Około polowa zabitych czcicieli.
Btw. Tez uwazam te czesc za zaebista
0
@Tomek54321 Ja już mam na 100% fabuły i dodatków. Poziom mam 92. Nie pamiętam dokładnie, bo w ostatnim czasie gram w Valhallę, ale myślę, że z 70-75% fabuły już za Tobą.
0
@norbi77 a w Odyssey nie ma czasem maks 50lvl ? W Originsie mialem 40lvl i pozniej tylko za kazdy pozioom (ktorego nie bylo widac bo maks byl 40) mialem dodatkowy pkt do zdolnosci
0
@Tomek54321 Nie. Nie wiem do jakiego poziomu jest limit, ale w tej chwili mam 92, a niektórzy najemnicy 99.
0
@norbi77 o kurde. No ale to juz i tak misji nie masz bo nawet gdybys mial 100lvl to misje sie kiedys skoncza
0
@norbi77 a ty masz odyssey gold edition ? Bo ja sobie kupilem na PS store zwykla wersje byla na przecenie i z nudow zeby sobie zabic czas ja kupilem. Dlatego moze zwykla wersja nie bedzie miala 99lvl bo ogladalem na yt filmiki jak w tej atlantydzie aleksios bil sie z hadesem i z innymi Bogami i tam byl maks 99lvl. I obawiam sie ze tego moge nie miec bo to pewnie byl jakis dodatek ktorego w zwyklej wersji nie moze nie byc
0
@Tomek54321 Są dwa dodatki, Atlantyda i Hades. Level dobiłem na misjach pobocznych i zdobywaniu fortec.
1
@norbi77 oki. Dzieki wielkie.