La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1850 Culés

3

Stan Ameryki najlepiej oddaje stan całego świata Zachodu.
Zmierzch nadchodzi coraz bliżej...

konto usunięte

2

@barcelonaLM bo twój kandydat nie wygrał to Zachód jest w złym stanie??? Hahaha

0

@barcelonaLM nie wiem czy usnę dzisiaj, bo to ciekawe jest kurde..

konto usunięte

0

@barcelonaLM raczej nadchodzi koniec populizmu polityki trumpka

1

@barcelonaLM niestety coraz bardziej do głosu dochodzą populisci, pokłosie kryzysu teraz drugi kryzys. Powtórka lat 20 i 30

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@nitey jaki mój?
@chosenone Nie mówię tylko o Trumpie, a o całej sytuacji w USA. Upadek Ameryki będzie oznaczał upadek Zachodu. Oby do tego nigdy nie doszło.

konto usunięte

0

@barcelonaLM czyli co teraz będzie?

1

@Barca1992 upadek zachodu oczywiście nie, ale rozłam w USA jest bardzo prawdopodobny. Kraśko który bardzo dobrze się zna na polityce USA sam mówi, że scenariusze fantastyczne kilka miesięcy temu są prawdopodobne teraz. Pucz który chce teraz przeprowadzić Trump może np. skończyć się secesją Kalifornii czy stanu Waszyngton

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?