- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
6
RECENZJA Assassin’s Creed Valhalla, możliwe spoilery
Ukończyłem w końcu nowego AC. Zajęło mi to dokładnie 141 godzin i powiem wam ze bawiłem się świetnie. Trwało to tak długo, bo wbijałem platynę, przez co musiałem każdy region wymaksować. Dopiero jakoś przy 120h poczułem lekkie znużenie rozgrywką, ale to i tak bardzo późno jak na tak długą grę. Świat gry jest ogromny, bo oprócz wielkiej Anglii mamy jeszcze Norwegię, Asgard, Jotunheim i Vinlandie. Fajnie rozwiązano sprawę znajdziek, zaznaczając kolorowymi kropkami bogactwa, tajemnice i artefakty. Było to na tyle fajne rozwiązanie, że nie wiedzieliśmy to czego tak naprawdę się udajemy, a praktycznie wszystkie aktywności poboczne były ciekawe i nie powtarzały się. Fabuła była bardzo fajnie napisana, w każdym regionie była tak naprawdę o czymś innym co było super rozwiązaniem. Dużym plusem również jest fakt jaką postacią jest Eivor. Po tylu wspólnych godzinach naprawdę go polubiłem i utożsamiałem się z nim. O wiele lepiej napisana postać niż protagonista Origins czy Odyssey. Gra ma dość dużo bugów, jak to każda gra od Ubisoftu, ale 90% z nich to poprostu śmieszne ragdole, jak przenikanie przez jakąś postać, czy lewitujący koń. Zdarzały mi się crashe(chyba 4), ale irytujące były momenty jak jakieś misje się psuły i jakiejś postaci nie było tam gdzie być powinna czy nie dało się odpalić jakiejś misji pobocznej. Zastrzeżenie mam do poziomu trudności, bo gra jest zdecydowanie za prosta. Od początku grałem na trudnym, a po 30h jakoś zmieniłem na bardzo trudny i gra nie była żadnym wyzwaniem pod względem rozgrywki. Pewnie jest to spowodowane tym ze robiłem wszystko co było na drodze, przez co miałem zawsze wyższy lvl niż postacie z którymi walczyłem, ale jednak gra mogłaby być trudniejsza. Chyba tylko córki Leriona sprawiły mi jakaś trudność( na jednej nawet chciałem zmienić poziom trudności na łatwy, ale ostatecznie ja pokonałem xd). Sama gra za całokształt otrzymuje ode mnie 9/10. Nie jest to gra wybitna jak Wiedźmin 3 czy The Last of Us, ale napewno warta uwagi i jest to jedna z tych gier, która jest warta swojej ceny, bo jest tak cholernie ogromna ze spędzicie przy mniej bardzo dużo czasu.
0
@Janas11224 no i mnie namowil.... ale najpierw musze Odyssey ogarnac. Jak chcesz naprawde miec troche gimnastyki w tej grze to polecam ciagnac sama fabułe na bardzo trudnym wtedy bedzie inaczej, bo jednak jak grasz i zalozmy masz 20lvl a przecienicy 15 no to to sie nie moze nie udac xd
0
@Tomek54321 teraz to już długo do tej gry nie wrócę po tylu godzinach xD ale pewnie kiedyś napewno. Odyssey tez mega dobra gra, gorsza niż Valhalla ale warto zagrać
0
@Janas11224 niz zaczne gra w Vanhalle to jeszcze minie. W Odyssey mam dopiero 17lvl i na 3 mijscu dopiero jestem. Denerwuja mnie tylko ci najemnicy. Jak ich wszystkich pozabijam to znowu pokazuja sie ci sami o podobnych lvlach co poprzednicy... a bylem pewny ze jak ich usune to sie wiecej nie pokaza a nadal to samo...
0
@Tomek54321 tak to prawda, tez mnie to wkurzało. W Valhalli jak zabijesz jakiegoś to się nie pojawi nowy w jego miejsce
0
@Janas11224 w valhalli tez ten najemnik jest jak sie cos ukradnie albo niewinne osoby zabija ?
0
@Tomek54321 nie, poprostu jest zakon do zabicia i najemnicy to Zeloci w Valhalli. Ogólnie tu nie można zabijać cywilów bo jak zabijesz więcej niż dwóch to następuje desynchronizacja
0
@Janas11224 aha czyli to samo co w origins. No a w odyssey to masz tych czcicieli czy jakos tak no i dochodza ci najemnicy jak przewinisz.. ogolnie odyssey poki co bardziej mi sie podoba niz origins, fajne jest to ze masz wybor w prowadzonym dialogu ze masz mozliwosc w misjach pobocznych ze jak chcesz to mozezz zrobic a jak nie to nie. No j fajne jest tez to ze jak robisz misje poboczne dla atenczykow czy spartan to mozesznich zabic i misje masz nieudana xd