La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1008 Culés

2

Wyobraźcie sobie ze Real ma tyle okazji co Barca dzisiaj. Przecież to już byłaby Manita minimum.. dopóki nie nauczymy się strzelać bramek to zawsze będzie to tak wyglądać. Jesteśmy 30 razy lepsi a nasza skuteczność sprawia ze jest tylko 1-0.

0

@ObiektywnyKibic121 I to jest nasza główna bolączka. Brak skuteczności.

0

@ObiektywnyKibic121 Real od odejścia Cr i manity? Przecież oni więcej niż 2 goli średnio to nie strzelają. Mimo sytuacji wszystko wymęczone, bo nie maja mocy w ataku. Co ty gadasz, jaka manita?

0

@TSWKRK
Real wczoraj 2 shots on target 2 goals. Real kreuje mało sytuacji, ale ma 100 razy lepsza skuteczność niż my. Jakby oni mieli 15 strzałów na bramkę to mieliby z 5 bramek minimum. My mamy 1 :D

0

@ObiektywnyKibic121 Jakby mieli 15 strzałów na bramkę, ale nie maja. Oni od powrotu Zidana nie strzelili nikomu 5 goli wyobraź sobie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?