La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

6

Zaryzykuję tezą, że cała ta afera z szczepieniem Jandy i Millera, to swego rodzaju akcja fałszywej flagi przeprowadzonej przez PiS. Oni bardzo dobrze wiedzieli (przez NFZ), że Janda i Miller będą szczepieni, nic z tym nie zrobili i teraz próbują po raz kolejny wjechać na białym koniu i pokazać jak złe są "elity" III RP i że muszą z nimi walczyć.

0

@barcelonaLM Jakim trzeba być zakompleksionym człowiekiem, żeby wszystko obracać przeciwko PISowi. Zaszczepili się, bo mają kasę, kontakty i tyle. Przeciętny Kowalski by tak szybko się nie zaszczepił.

7

@Damian11 Przecież jedno i drugie się nie wyklucza. Mogli przez pieniądze wymusić szczepienie, NFZ z Ministerstwem Zdrowia o tym wiedziało, ale nic z tym nie zrobiło, żeby mieć kolejny pretekst do walki z ludźmi pokroju Jandy czy Millera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?