- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
29
Kurczę, a kto by się nie zdenerwował na jego miejscu?! :)
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/12/ucX50oJ1IJ4JM5NjpWcORmj4XqN4DUEE.mp4
0
@IronSanHybrid a to mały niewdzięczny gnojek! :P
0
@IronSanHybrid Było.
0
@VenoM Dziękuję za Twoją jakże cenną opinię. Ja nie widziałem.
0
@IronSanHybrid Dziwne. Większość z dzidy ty wrzucasz, robisz to bardzo często, więc często jesteś na forum, a nigdy nic nie widzisz.
0
@VenoM No nie sprawdzam wszystkich postów tutaj xD Dziś ktoś podawał?
0
@IronSanHybrid Ty. A za kilka tygodni wrzucisz to samo. :-D
0
@VenoM Ja to podawałem? xDDDD Udowodnij mi to linkiem do mojego posta z tym nagraniem, a jeśli nie możesz to nie imputuj mi takich rzeczy. Dobrze wiem co tu wrzucałem, a czego nie.
1
@IronSanHybrid Za dużo komentujesz, żebym przeszukiwał Twoje wstawki. Nie wierzę, że przesiadując tyle czasu tutaj nie widzisz żadnej rzeczy, która potem sam wrzucasz.
0
@VenoM No to jak nie masz dowodów to temat zamknięty, bo Twoje przemyślenia na ten temat nic tu nie wnoszą. Pozdrawiam.
0
@VenoM dokładnie, w statki też dostał wciry, a teraz świruje pawiana że to on wygrał
1
@IronSanHybrid Dobrze wiemy jaka prawda. ^_^
0
@Transu96 3:2 w dupę dostałeś i jeszcze na dokładkę 2:0 w państwa-miasta i jeszcze się panoszysz :D
0
@VenoM Wierz w co chcesz :)
0
@VenoM ano wiemy, @IronSanHybrid nie zakłamiesz rzeczywistości
0
@Transu96 jesteś ostatnim użytkownikiem, który powinien wypowiadać się w temacie kłamstw ^^ https://zapodaj.net/edfe0effb65b4.png.html
0
@IronSanHybrid podkreśl na czerwono w którym miejscu napisałem że mówię o koncie na rambli
0
@Transu96 xDDDD Nie kompromituj się :D
0
@IronSanHybrid sam się nie kompromisuj i uznaj porażkę w statki
0
@Transu96 xDDD