La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

0

Eisenbichler pewnie już nie nadrobi, Geiger pewnie nie wytrzyma, a więc stochowi o ile sobie będzie radził zostają do rywalizacji gramerud aschenwald i Kraft z racji tego że będą skakać u siebie, chociaż Geiger niby może namieszać ale coś tego nie widzę

3

@jakub1906 Mówić o TCS po 1 z 8 skoków to głupota. Już w Innsbrucku niektórzy potrafili tracić sporą przewagę jednym skokiem.

0

@ShinobiQWE eisenbichler tu wczoraj też wyglądał słabo więc myślę że może nie odpalić w drugiej serii więc co do niego to myślę że ma już 2 z 8 stracone no ale się okaże

0

@jakub1906 On akurat ma sporą stratę, ale Geigera był nie lekceważył. W tym sezonie zaczął nierówno, ale Kamil podobnie. Niemiec rzadko odwala jakieś bardzo słabe skoki więc myślę, że będzie groźny. Do tego Kraft też na pewno będzie się kręcił w czołówce, a Granerud wcale nie ma jakiejś dużej straty, można to odrobić 1-2 skokami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?