- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1286 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1286 Culés
1
Jak wam siadła muzyka w Cyberpunku? Przesłuchałem z 40% contentu i mocny zawód.
1
@kerouac Kilka pioseneczek mi siadło i sobie lubię puścić w ciągu dnia.
( Chodzi mi o muzykę typową z gry która się automatycznie włącza, jak jest na przykład jakaś akcja czy coś w tym stylu )
Tutaj te niektóre, które uważam za spoko:
1
@kerouac W moje gusta kompletnie się nie wpisuje, wyłączyłem w ustawieniach całkowicie i puszczam ze spotify swoją.
1
@kerouac parę piosenek mi się podoba. Na przykład ta z ekranu startowego i ta
1
@Bartunek uważaj bo uwierzę ci ze grasz. Chyba na kalkulatorze, albo zmodyfikowane jak wiedźmin 3 żeby działał na kompie z 1GB ramu prockiem z 2005 i karta graficzna. Ewentualnie ukradles jakiś dobry sprzęt lub nowa konsole
1
@kerouac uwielbiam. To jak idealnie pasuje do tego świata i to w wielu gatunkach. Pop, rock, trap/hip hop. Jedynie wybijał się blues, ale takto została idealnie napisana pod klimat.
1
@Bartunek BADLANDERS spoko, mi jeszcze ta siadła:
1
@Jakchcesz Też uwielbiam klimat cyberpunku, ogólnie futuryzmu, ale jednak za mało bujające kawałki imo :)
1
@kerouac wydaje mi się że po prostu ciężko jest zrobić muzykę do gry która ma być różnorodna i każdego zadowolić. I o ile również nie znalazłem perełki której słuchałbym poza grą to jednak kiedy jadę na akcje i słucham radia w furze to stwarza się całkiem przyjemny klimat :D