- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
7
Oho, panika o jedną mutacje z UK szybko została stłumiona to teraz trzeba tworzyć newsy o mutacji z RPA. Śmieszne. O mutacjach SARS-CoV-2 można było przeczytać już na wiosnę, ale dziwnym trafem kiedy do obrotu trafiła szczepionka o tych mutacjach zaczęto mówić szerzej :)
3
@barcelonaLM to wszystko polityka. Ktoś gra na samej górze w szachy i ładnie to wszystko ustawia
3
@barcelonaLM spóźniony jesteś już z Brazylii teraz informują :D Zaraz Pfizer wyprodukuje kolejną szczepionkę lepszą na nową mutację i tak wydrenują świat z hajsu. 22% dollarów w obiegu wydrukowane w 2020 roku daje do myślenia.
https://x.com/disclosetv/status/1341787696956620801
2
@barcelonaLM zaraz będzie milion mutacji oraz jedno zapewnienie,że szczepionka jest skuteczna mimo mutacji :D
1
@Barca1992 Szczepionki działają na wszystkie mutacje, które wyszły i jeszcze wyjdą. Musicie się zaszczepić koledzy. :-D
2
@barcelonaLM stłumiona? O czym ty typie mówisz, aktualnie nam wszystko zamykają na całym południu, wszystkie rejony na południowej Anglii wchodzą pod tier 4
1
@PrinceDamon Mówię o sytuacji w całej Europie, w nie w UK. Komisja Europejska już się wycofała z rekomendacji zamknięcia granic z UK, ludzie lykneli temat przez 2 dni, ale teraz już ucichło w mediach.
2
@NaFazieHitman USA juz zapowiedziało dodruk 900 mld $ ;)
1
@barcelonaLM zaraz bedzie potrzebna nowa BioTech już w gotowości ^^ jesteśmy świadkami rozpieprzenia systemu finansowego na świecie
1
@NaFazieHitman wyluzuj pan szkoda nerwów;). Oglądałeś różne filmy w necie więc wiesz o co chodzi;)
2
@Barca1992 Włochy: 74 miliardy pójdzie na zieloną rewolucję 17 miliardów na równość płci i 9 miliardów na szpitale i służbę zdrowia, więc tutaj widać gdzie są położone priorytety. Taka tarcza ^^
1
@NaFazieHitman tworzymy nowy lepszy świat bez wojen biedy i głodu:)