La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1418 Culés

konto usunięte

2

Ile mieliście najwięcej uwag negatywnych w podstawówce w jednym roku szkolnym? ja w 1 gimnazjum 17 uwag w jednym roku szkolnym xD

22

@xBoMBoWiECx Gratulacje

konto usunięte

2

@xBoMBoWiECx Myślałem, że więcej na ciebie kablowałem.

konto usunięte

3

@Bykunn dzięki @Bartunek xDDDD haha

6

@xBoMBoWiECx Ale z ciebie lobuz.

1

@xBoMBoWiECx U mnie to co poniektórzy znajomi mieli po całe zeszyty uwag ;D
PS Ja to mogę się pochwalić niechlubnym rekordem 11 jedynek z muzyki w jednym semestrze ;D

konto usunięte

1

@YoNoEntiendoNada pamiętam jeszcze jak doszła do mojej klasy w 1 gimnazjum nowa osoba taki Marek, i się chwalił że w tamtej szkole miał 80 uwag i DOP z zachowania i był totalnym gangsta xDDD nikt go nie lubiał @4drian0 wyrywało się z zeszytu uwagi :D

3

@xBoMBoWiECx W zawodówce miałem paru takich delikwentów w klasie co już im przestali wpisywać uwagi bo stwierdzili że to nic nie da xD

2

@xBoMBoWiECx ja wylądowałem w areszcie na praktykach w Londynie organizowanych przez szkołę. Przebij to.

2

@xBoMBoWiECx łobuz kocha najmocniej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?