La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 851 Culés

1

Dobiła nas niestety polityka transferowa. O ile przy transferze Dembele można mówić po prostu o pechu, bo ten transfer miał ręce i nogi (podobny profil piłkarza do Neymara) to jaki sens miały transfery Coutinho i Griezmanna? Coutinho byłby dobrym wzmocnieniem do klubu, gdzie występował by jako typowa 10. Poza tym, mam wrażenie, że gość się totalnie spalił psychicznie w Barcy, a to dało się przewidzieć, bo było to widoczne już wcześniej. A Griezmann to bardzo dobry grajek, u Bielsy i Simeone byłby piłkarzem niezastąpionym tylko no właśnie. W Barcy oczekuje się od napastnika (piłkarza ofensywnego? Nie wiem jak do końca określić jego rolę na boisku) liczb, a nie pracy na całej długości boiska. Dodatkowo ewidentnie spalił się psychicznie, bo to jakie sytuacje ostatnio marnuje to się w głowie nie mieści.

konto usunięte

0

@Oskar00 w tym samym czasie był nam oferowany Kylian, Dembele zaczął w tym sezonie błyszczeć ale jego predyspozycje do kontuzji wciąż biorą górę nad tym, jak bardzo potrzebujemy skrzydłowego z polotem i fantazja która Osumane potrafi pokazać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?