La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

20

Pelikany znowu piszą to samo co pisały w kwietniu, przy zamknięciu lasów. "Opamiętajcie się, siądźcie na dupie miesiąc, żebyśmy mogli potem żyć normalnie "... :D

11

@NaFazieHitman Pelikany to naprawdę ciężka choroba umysłowa. Chociaż są już tacy co sie opamiętują, aczkolwiek jeszcze jest sporo pelikanów, którzy za wszelką cenę będą bronić każdej decyzji matki partii.

konto usunięte

4

@NaFazieHitman dokładnie ciągle to same gadani w tym pieprzenie o nie odpowiedzialności ludzi. Siadać w domu na miesiąc nie wychodzić. Nie pracować,by potem żyć normalnie w idealnym świecie bez potrzeby posiadania pieniędzy,bo wszystko będzie za darmo:D

0

@NaFazieHitman Uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili: dwa niebieskie pelikany wróciły. Następną piosenkę dedykujemy pani Wioletce z restauracji i panu magistrowi z apteki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?