La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

2

Mam nadzieję, że piłkarze tacy jak Dest, Fati, Pedri, Puig, De Jong oraz Ter Stegen zostaną w tej drużynie choćby nie wiem co, bo to jest siła tego klubu na przyszłość.

Oby odpowiednio w przyszłym sezonie przeorganizowano te kadrę.
Pique, Busquets, Alba powinni zrezygnować sami tak jak niegdyś Puyol, Xavi czy Iniesta.

Ta drużyna nie ma lidera ( przez chwilę mogło się wydawać, że takim był Fati )
Nie ma kapitana, ta stara gwardia nie daje żadnego impulsu, nie ma mentalności i woli zwycięstwa, to smutne.
Wczorajsze wejście Puiga utwierdziło mnie w przekonaniu, że Ci piłkarze, potencjalni liderzy na papierze nic więcej z tym klubem nie osiągną.

2

@barcowy1899 De Jong jak dalej będzie kontynuował słabą grę, to out. Najgorszy z wymienionych graczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?