La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1828 Culés

0

Wy to naprawdę mnie czasami zadziwiacie.Może zanim zaczniecie obwiniać Koemana zastanówcie się trochę nad tym jak ciężką sytuację ma Holender.Największy kryzys w historii klubu,kontuzje,cała sytuacja z zarządem,brak transferów ŚO i 9 o które prosił i nie pomaga mu też napięty terminarz,ale najlepiej wymądrzać się przed kompem/telefonem jak to by się super drużynę ułożyło...
Najpierw gadacie że to sezon przejściowy i że trzeba budować drużynę,a później piszecie o zwolnieniu trenera gdzie gość pół sezonu tu dopiero przepracował i to z wyżej wymienionymi utrudnieniami.

0

@MaziFCB Holender ma tworzyć z tego co ma, póki co to trzyma się jednego i tego samego, bardzo słabo to wygląda, grają często te same nazwiska, na niektórych pozycjach spowodowane to jest kontuzjami, drużyna wciąż zależy od indywidualności. Mimo wszystko, dalej wierzę, że zmieni się sytuacja.

0

@MaziFCB tak masz racje. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc. Ale skoro mamy czekac na jakas budowe druzyny to dkaczego co mecz praktycznie gra Busi czy FdJ ? Dlaczegobraz ich nie posadzi i da zagrac Puigowi z FdJ czy Aleni i Puigowi razem ? Skoro to jest sezon przejsciowy to niech probuje roznych nazwisk a nie w 70% tych samych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?