- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
29
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Sysia11
8
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Zoker
13
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
4
Mati Borek wyjaśnia.
3
@Fenelon kutwa a czy "czarny" w Polsce ma negatywne przesłanie? Na upartego może tak ale to tylko wtedy kiedy ktoś ma ogólnie rasistowski ból tyłka i widzi rasism wszędzie tam - szczególnie gdzie go nie ma.
Kutwa gość jest CZARNY. Ja jestem BIAŁY. A na bazarku skarpety sprzedaje ŻÓŁTY. I co to ma do rzeczy?
0
@Azi ale po co sędzia miałby mówić do trenera per czarny jeśli nie po to by go próbować w ten sposób obrazić? Po jaką cholerę odnosił się do jego koloru skóry?
1
@Azi dzis nie ma nic bez rasistowskiego przeslania - jezeli tak mowi czarny to tak jest - "czego nie rozumiesz?"
@Abominacja moze nie znal imienia? A co za sens nazywac kolor wlosow? To chyba nie o to chodzi zeby wszyscy byli tacy sami. Czarnym wolno uzywac "white boy" i wszystko ok?
0
@Abominacja wątpię aby sędzia mówił po rumuńsku do kogokolwiek ze sztabu albo piłkarzy. Jeżeli mówił po rumuńsku to komunikował się z innymi sędziami.