- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 616 Culés
Gorące dyskusje
HarveySpecter
5
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
40 odpowiedzi
FcPortoFan1999
48
Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Nazio_87
13
Na tych trybunach jeszcze kiss cam brakuje
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 616 Culés
0
Opaska Mi Band 5 bez problemu łączy się ze smartfonami wszystkich marek czy tylko/ glownie telefonami marki Xiaomi?
W necie znalazlem sprzeczne informacje, a wiem ze to popularna opaska i pewnie wielu z Was jej używa.
0
@LukaszFan Bez problemu tylko na innym telofonie niz xiaomi musisz pobrac apke.
0
@mat32 To oczywiste, ale jesli bedzie apka to marka telefonu nie ma znaczenia? I mowisz to z własnego doświadczenia? Chce dać ją na prezent i chce mieć pewność ze będzie działać:D
0
@LukaszFan tak, mam 4 i 5 to bez zarzutu sie łaczy, tylko jak ktos jest laik to ma problem z ta apka.
0
@mat32 Dzięki, apke ogarniemy z dziewczyną :)
I ogólnie polecasz mi 5? Za tą cenę pewnie ciezko o coś lepszego i zdaje sobie sprawę, ze nie wszystkie pomiary będą super dokładne, ale jako pierwsza opaska dla laika to chyba idealna:)
0
@LukaszFan super sprawa za groszowe sprawy, dla mnie bardzo przydatna nie tylko w ćwiczeniach ale w użytkowaniu na co dzien, nawet gdy ktos do Ciebie dzwoni nie musisz szukac telefonu tylko podwijasz rekaw i widzisz.
0
@mat32 Juz zamówiłem:D
Ale żeby byly powiadomienia z telefonu to opaska musi być caly czas połączona poprzez BT z telefonem?