La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1656 Culés

2

Skoro zawodnicy popełniają błędy to czemu cały czas wychodzą w pierwszej 11.? Ma się w d... takich piłkarzy jak Alena czy Puiq. Środek pola Barcelony nie istnieje. Tam nikogo nie ma

1

@masa11 Bo trener jest ślepy. Nie oszukujmy się ale Koeman popełnia błąd za błędem. Owszem chwała mu za to że przynajmniej postawił na młodych m.in Pedri, Araujo czy Fati ale gość sam zapowiadał że piłkarze muszą grać na swoich pozycjach a nadal tak nie jest. Najbardziej denerwuje mnie to że chłop cały czas trzyma się jednego systemu mając tyle kontyzji w zespole i nawet jak widać że to nie funkcjonuje tak jak powinno to i tak uparcie się tego trzyma jakby chciał komuś coś na siłę udowodnić. Jaki jest sens wystawiać Busquetsa z De Jongiem skoro oni popełniają babol za babolem?! Jeden ogląda się na drugiego (pomijając już że jednego nie powinno być w tym klubie). On tak robi jak tylko jeden i drugi jest zdrowy. Jaki jest sens wpychać w tym systemie Coutinho na skrzydło skoro on tam sobie nie radzi?! Czemu ten człowiek nawet nie spróbuje zagrać np. systemem 4-3-3 gdzie De Jong grałby sam na ŚPD a przed sobą miałby kreatywnego Puiga oraz inteligentnie grającego Pedriego czy nawet Alene? Kolejny trener tak na prawdę, który nie potrafi wyciągnąć wniosków ze spotkań, które były słabe w wykonaniu tego klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?