La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

1

Chyba się zakwalifikujemy do przyszłorocznej Champions League? Tak źle chyba nie będzie?

0

@lukaszbrk Spokojnie.

0

@barcelonaLM no masz rację, zachować spokój ale wczoraj mnie tak rozczarowali....

0

@lukaszbrk śmieszkujemy sobie ostatnio że Barca broni się przed strefą spadkową, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że jednak do LM się nie zakwalifikujemy zrobimy, ale bardzo niepoki co się dzieje - tj. wygrywamy wysoko a potem strata pkt i tak co kolejkę (na razie więcej kolejek ze stratą pkt). Jeśli ta tendencja utrzyma się w kolejnych rundach, nasi zawodnicy nie będą wykazywać elementarnego poziomu koncentracji (bo przecież zaczniemy też tracić bramki w sposób "normalny" - a nie po tych wylewach) to może ta walka o top4 może być faktycznie walką, a nie spokojnym skończeniem ligi na pozycjach 3-4.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?