- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1462 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1462 Culés
0
Panowie, pytanko :D Przejście z 1080p na 1440p to spora różnica? Zastanawiam się nad zakupem takiego monitora żeby uniknąć sporych upgradów PC (cała podstawka +procesor i w przyszłości wymienić po prostu zasilacz i kartę na mocniejszą). Mam obecnie RTX'a 2060, i7 7700 i 16 GB Ram, w nowych grach w 1080p powoli zaczyna się bottleneck ze strony procesora i czy taka opcja jest korzystna na ten moment mając taki sprzęt?
0
@PawkoFCB tak, moim zdaniem to duża różnica. Ale Twoja karta może mieć często problemy na tej rozdzielczości. W sensie będzie leciało ale prawdopodobnie detale będzie trzeba ciąć w nowszych i bardziej wymagających produkcjach. Sam mam RTX 2070 S oraz gram w 1440p. Wrażenia są super ale w bardziej wymagających grach trzeba iść na pewne kompromisy :P
0
@Jakchcesz No właśnie kartę bym wymienił dopiero w przyszłym roku, pewnie bym czekał na jakąś 3060 Ti albo 3070 z normalnym dostępem w sklepie, bo teraz jest dramat. Też tak myślę, że cudów nie ma się co spodziewać tym bardziej w grach typu AC Valhalla czy Cyberpunk i będzie trzeba ostro schodzić z detalami, a z drugiej strony jeśli CP będzie mocno procesorowy to też przyjemnie nie będzie w 1080p xD
1
@PawkoFCB Noo z 3060 Ti lub 3070 to już leciutko w 1440p będziesz mógł grać, te karty się nawet nie zmęczą :) w AC Valhalli na średnio/wysokich w 1440p mam 45/50 fpsów :( ale trzeba brać poprawkę że Ubisoft kompletnie nie umie optymalizować gier. A co do CP to tak naprawdę trzeba czekać do premiery i się zobaczy jak działa :D
0
@Jakchcesz nie sądziłem, że jest aż taka różnica między 2070S a 2080S. Ja mam 2080S i wszystkie gry śmigają w 4K na ultra. Fakt, że 60 fps rzadko, która udźwignie ale jeszcze nie zainstalowałem takiej, żeby mieć problemy. Liczę, że Cyberpunk 2077 da radę też na high z RT odpalonym w 4K. Wszak gra pierwotnie miałabyć benchmarkiem dla właśnie RTX 2080 jeszcze, tylko się nie wyrobili, a mają umowy z nvidią, więc polepszyli kilka rzeczy, żeby oficjalnie 3090 widniała jako ta "słuszna" karta :)
1
@Jakchcesz Mam nadzieję, że się nie zawiodę i Redzi dobrze zoptymalizowali Cyberpunka, szczególnie pod kątem procesorów :D