La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1340 Culés

4

Tak jak mówiłem Puig nie jest zawodnikiem który nas zbawi szczególnie tą impotencje strzelecką ale tym meczem absolutnie zasłużył na awans w hierarchi, Aleña przed nim to jakiś żart, mam nadzieje że Koeman nie będzie osłem i da mu jakieś 20 minut w następnym ligowym meczu. To jak się Ryszard porusza, jak skanuje naprawde chwilami przywodzi mi na myśl Xaviego. On nie robi głupich podań, każde jest dopieszczone i ma wyraźny cel - napędzenie akcji. Do tego ten banana pass na samym końcu ajajaj. Koeman nie bądź osłem...

4

@don'T.R.I.P.e przecież Puig zagrał znacznie gorzej niż alena. Trzeba być ślepym fanem pierwszego by tego nie widzieć

0

@FCB24 To jest ciekawe jak dwie osoby mogą mieć diametralnie inny pogląd na mecz. Aleña zagrał poprawnie, dobrze pracował w środku pola, odbierał piłki i oddawał do najbliższego ale jego rola kończyła się gdzieś za kołem środkowym, nie przypominam sobie żeby zagrywał jakieś podanie napędzające akcje albo penetrujące rywala.

0

@don'T.R.I.P.e podanie do Alby przy golu Griezmann to jedno z kilku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?