La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

konto usunięte

8

Akurat dużo mniejsza liczba testów nie jest winą rządzących w jakimś stopniu. Nie wiem jak to wygląda od środka ale sam znam dużo osób które miały delikatne objawy koronawirusa i wzięły poprostu urlop na okres tygodnia lub L4 na "plecy". Ktoś powie, że to nieodpowiedzialne. Może i tak, ale nikt nie chce dać się już zamykać z powodu choroby która większość nic nie robi, poza utratą smaku i węchu.
Oczywiście wiem, że to nie powinno tak wyglądać ale jeśli ktoś może przez to stracić prace, lub zamknąć mogą jego firmę to kompletnie się nie dziwie. Potem mogłoby się okazać, że nie ma do czego wracać i zostaje bez środków do życia co dla danej jednostki jest grozniejsze niż wirus.
A inni? No cóż, każdy martwi się o siebie.

1

@SiSenior
dokładnie tak jest i to zupełnie normalne:) tak naprawdę liczba zmarłych to tylko statystyka na koniec dnia, każdego martwią tylko jego bliscy bo takie jest życie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?