La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1559 Culés

0

mamy 3 poważne kontuzje - pique, s.roeberto fati

ale może tak właśnie miało być - przekonamy się o sile Araujo, Dest, może w zimę kupią garcia, depay

i tak miałbyć to sezon przejściowy ale też ogrywanie tych co mają za chwilę stanowić o sile zespołu, koeman na razie jako trener nie ma szczęścia, ale wierzę że do jego zespołu się ono w kocu odwróci, bo nie gramy tak źle jak na to wskazują punkty

fajnie jakby klarował sie teraz zespół na przyszłe lata bo nie oszukujmy sie pique, busi, s.roberto cyz nawet messi który wg mnie niestety odejdzie (ale to chyba bedzie dla dobra wszystkich) to już pomału melodia przeszłości

jedyne co mnie martwi to brak lidera na boisku, który jak nie idzie to pociągnie zespół, potrzebujemy jak tlenu wygrać jak mecz jak przegrywamy aby ten zespół nabrał ikry, pewności siebie, zawziętości

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?