La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1850 Culés

4

Ter stegen zrobił z siebie idote, ofensywa gówno warta, nie wiem co Pedri robi na skrzydle, ale chyba nic nie daje jak mozna zauwazyc, Grizman tez nic nie daje, Messi go renta, tylko Dembele gra jak nalezy, ale nie ma z kim.

0

@pawello10 To na pocieszenie... Dembele zapewne na drugą połowe nie wyjdzie ;p

0

@pawello10 Griezmann akurat dał 3 pozytywy z przodu. Trudny Strzał, rozciągnięcie do Alby i zrobienie pola Messiemu, a tak, to jak reszta, przeciętnie. Jedynie Dembele i Leo tworzą zagrożenie. Roberto coś pokazał z przodu i z tyłu, ale z tyłu też zawiódł w pewnych momentach.

1

@The Game 10 No i zajebiście, zajebiście. Kur..a mac co się z tą druzyną dzieje ze sie w rozwoju cofaja? Zamiast coś zrobić nowego na tym boisku, jakis zwód by minąć rywala to tylko klepka i do tyłu, totalne 0. Miłego oglądania zyczę wszystkim, mama nadzieję ze coś drgnie w drugiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?