- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1603 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1603 Culés
0
Ewidentne wypłaszczenia. Również wśród " populacji " denatów.
0
@FC1899Barca
ale przecież to bedzie się wahać miedzy 20-25 ostatnio bylo miedzy 22-27 wiec pomału spada, nie spadnie od razu do 4, pocieszjace ale i smutne (bo pewnei częsciowo w wyniku śmierci) spada liczba respiratorów zajetych i łóżek
liczba zarażeń nie ma znaczenia bo i tak jest mocno niedoszacowana
1
@lucca87 Wczoraj byliśmy na 4 miejscu na świecie pod względem zgonów, przy czym Brazylia i USA pod względem populacji nie mogą być z nami porównywane. Faktycznie doskonale że spada ilość zajętych respiratorów
0
@lucca87 ostatnio spadało, bo było mniej testów zrobionych ;)
0
@Bykunn
ma to gorzko-słodki smak
dobrze ze ilość respiratorów dostępnych maleje, ale z drugiej strony umierają ludzie co jest smutne, ale takie życie i nic z tym nie zrobimy
ja natomiast nie zastanawiam się czy ktoś umarł na COVID, na raka czy w wypadku samochodowym, bo śmierć to śmierć bolesna ale przede wszystkim dla członków rodziny, ale nie oszukujmy się dla nas to tylko liczba bo w Polsce codziennie umiera chyba statystycznie 1000 osób dziennie, tylko dotychczas nikt tego nie komunikował
1
@lucca87 No niby tak ale zobaczymy jakie będą liczby za listopad w porównaniu do średniej z ostatnich lat. Bo październik wypadł dramatycznie. I oczywiście nie tylko przez covid ale generalnie przez zapaść systemu ochrony zdrowia
1
@Bykunn
właśnie głownie przez zapaść służby zdrowia, i to jest problem bo dla niektórych istnieje tylko covid i są w paranoi, tak nie powinno to wygladać, rozumiem jeszcze jakby to było jak ebola gdzie umiera chyba co 2 czy 3 osoba zarazona, a tutaj znakomita wiekszosc nawet nie wie ze to miala, a tymczasem osoby chore na raka itp. mają opóźnione terapie i potem taki jest efekt