La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1623 Culés

55

Godzina 16:25, za oknem już praktycznie ciemno, ponuro przez szare chmury, lekko pada, do tego pandemia. Dla wielu osób to ciężki okres. Ale ja, dumny kapitan przegryw właśnie teraz wstaje z kolan i idę grać na kompie! Kocham życie, bez kitu!

konto usunięte

2

@Jakchcesz pitca z da grasso zamówiona? Kon w szachach zwalony? Kota masz, żeby ci kolana ogrzał?

10

@DaPi dzisiaj bez pitcy, wjechał burger. Koń leży dzisiaj już 3 raz. Kota nie mam niestety :/

konto usunięte

8

@Jakchcesz Pozdrawiam serdeczny przyjacielu z dalekich krain. Ja przegryw pierwszej kategorii również idę grać na kompie, bo i tak nie mam kolegów z którymi mógłbym dzielić swój i tak bezwartościowy czas oraz jakichkolwiek perspektyw na lepsze i radosne życie.... kocham swój los.

konto usunięte

2

@Jakchcesz ja też teraz gram na kompie, pozdrawiam cieplutko.

1

@Bartunek To następnym razem jak straszysz kolegami to dodawaj, że chodzi o wyimaginowanych, bo od miesiąca się bałem do Krakowa wjechać ...

konto usunięte

1

@patry295 Seba i łysy to nie moi koledzy, lecz partnerzy biznesowi. Ostatnio robimy taki mały przerzut przez granicę więc wiesz jak jest. Oczywiście jak cię spotkamy na ulicy to dostaniesz wpierol który nie będzie wyimaginowany.
Uważaj jak stąpasz bo każdy twój kolejny krok może być ostatnim...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?