La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

0

Mam pytanie. Może są tu jacyś znawcy nt. fizjoterapii. Otóż od kilku miesięcy mam problem z łokciem tenisisty. Około miesiąc oszczędzam się na ile mogę i nie wykonuje prawie żadnych cięższych aktywności. 2 tydzień chodzę do gabinetu masażu, ale lekarka nie jest w stanie na ten moment powiedzieć ile to potrwa. Dodam, że powodem tego uszczerbku jest prawdopodobnie zła technika niektórych ćwiczeń na siłowni. Co robić bo się załamać może człowiek?

0

@BoRoWieC Mnie zawsze łokieć bolał, jak brałem za duży ciężar. Może jakiś ściągacz na łokieć?

0

@BoRoWieC zaniedbałem to 10 lat temu . Raz bolało raz nie a lekarze straszyli operacja i tak leciało . Od początku października poszedłem do fizjoterapeuty , dziś miałem ostatnia wizytę . Ręka jak nowa . Polecam spróbować innego specjalisty bo może ten nie umie zaatakować bólu z odpowiedniej strony

0

@BoRoWieC fala uderzeniowa

0

@BoRoWieC Napisz za jakos 5 lat to cie wylecze xd

0

@Stink21 Przeszedłem to raz, jutro mam 2 a na razie ma być 5

0

@Ls0811 i jakie zabiegi stosował?

0

@AlexDark00 Myślę, że nie to jest u mnie źródłem problemu

0

@BoRoWieC powinieneś poczuć poprawę po kilku sesjach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: