La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

1

Jeśli na koronawirusa wymyślają strzepionke gdzie umiera mało ludzi to czemu nie zrobią na grype gdzie w ciągu roku dużo ludzi umiera i choruje. Nikt by nie chorował i po problemie xD

6

@damian16161212 otóż istnieje

konto usunięte

2

@damian16161212 przeciez na grype jest szczepionka

1

@damian16161212 Jest na grype

1

@SiSenior Dziwne ze tyle ludzi dalej choruje i umiera jakoś

1

@damian16161212 bo nie jest przymusowa :P ta na covid19 też nie bedzie przymusowa nie martw się. dużo zdrowka dla rodziny pozdro

1

@Encore I co nikt nie jest chory po tym zadne przeziębienie nie łapie?

konto usunięte

3

@damian16161212 1. bo się nie szczepią 2. bo grypa mutuje

konto usunięte

1

@damian16161212 wirus grypy mutuje. Taka ewolucja.

1

@damian16161212 Mało ludzi szczepi się

2

@SiSenior Jeśli na grype jest i nie jest obowiązkowa gdzie ludzie umiera więcej i zaraza się innych ludzi tez bardzo szybko to czemu na koronawirusa ma być obowiązkowa?ciekawe ile będzie kosztować bo chyba tylko o to chodzi

0

@damian16161212 nie będzie nic kosztować bo nie będziesz musiał jej brać, wiem, że te historie są ekscytujące, ale nie są prawdziwe nikt Cie nie zmusi do zaczepienia

konto usunięte

1

@damian16161212 głupoty piszesz. Przez ograniczenia umiera znacznie mniej ludzi. Wierz lub nie. Głównie starszych lub chorych. Wirus istnieje, jest groźny ale nie jakoś strasznie. To co piszesz to totalne głupoty, wystarczy poczytać. Jeśli wierzysz w globalny spisek to jest coś serio nie tak.

2

@damian16161212
● Szczepionka na grypę istnieje
● Grypa jest mniej śmiertelna niż Covid ale więcej osób rocznie na nią choruje, co przekłada się na ilościowo na więcej zgonów z jej powodu (ale % umieralności jest niższy)
● Przez to że grypa jest tak "pospolita" i nikt nie robi wokół niej iluzji "śmiertelnego wirusa" to ludzie nie chcą się na nią szczepić
● Wirus grypy każdego roku jest inny, więc aby być na nią odpornym trzeba się nią szczepić co roku
● Co ciekawe przez to, że co roku musi być nowa szczepionka to testy jakie są robione na tych nowych są "króciutkie", bo trwają kilka miesięcy, a nie tak jak się sugeruje (słowo klucz) kilka lat. Po prostu nie ma na to czasu. Robi się testy na jak największej liczbie osób + sam wirus jakoś mocno się nie różni od tego ze wstecznych lat, więc zakłada się większy margines błędu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?