La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

3

Pytanie teraz w Familiadzie: Jakie owoce najczęściej jadamy na śniadanie?
Kobita: POMIDORA xDDD
Ba dum tssss.

21

@IronSanHybrid Ale wiesz, w sumie... she ain’t wrong xD

Teoretycznie, pomidor to owoc. Serio!

13

@IronSanHybrid zdania są podzielone :D "Z punktu widzenia botaniki pomidor jest mięsistą jagodą, a więc niewątpliwie owocem. Z uwagi jednak na względnie niską zawartość cukru i charakter zastosowania kulinarnego powszechnie zalicza się go do warzyw. "

1

@YoNoEntiendoNada Akurat nie był na tej lekcji. :D

2

@YoNoEntiendoNada @PatrychoO kurła to ja nie wiedziałem xD

3

@IronSanHybrid to prawie jak marchewka, która też jest owocem :)

3

@Lisek Dla mnie głupota, ale człowiek uczy się całe życie :D

1

@IronSanHybrid ale i tak, kto normalny zalicza pomidorka do owoców :D

1

@PatrychoO uffff ulżyło mi :)

1

@IronSanHybrid aa ślimak to ryba :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?