La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

1

@barcelonaLM byku, jak wygląda sytuacja? Wisconsin będzie miało znowu liczone głosy? Widzę, że w Pensylwani przewaga topnieje, jak to straci to masakra... i co z głoasmi z Arizony i Nevady? Cały dzień praktycznie nic nie ruszyło

2

@ranger3120 aleś się wkręcił w te wybory :D

1

@ranger3120 Takie jest żądanie sztabu Trumpa by jeszcze raz przeliczyć głosy w Wisconsin. Pensylwania topnieje ale modele targetsmart sugerują, że Trumpowi nie ucieknie Pensylwania.
Arizona i Nevada nie wiem, są głosy że wyniki będą dopiero jutro

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@ranger3120 Administracja Trumpa zawnioskowała o ponowne przeliczenie głosów w Wisconsin. Przewaga DT topnieje, ale można było się tego spodziewać skoro namawiał swoich zwolenników do głosowania bezpośredniego. Teraz zliczane są głownie głosy korespondencyjne i najczęściej też w wielkich miast, które z reguły są demokratyczne.
Gdzieś mi mignęło, że Nevada poda swoje wyniki jutro, co już się staje memem powoli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?