La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1901 Culés

8

Stanowisko kibiców Lecha wobec obecnej sytuacji w Polsce "Pis, Po jedno zło"
"Za naród podzielony piekło was pochłonie"



konto usunięte

0

@Majkel34 kibole poszukiwali antify, swój do swojego ciągnie, ten sam poziom.

3

@Majkel34 A za dzielenie ludzi na hetero i LGBT też pochłonie piekło? :D Czy to już nie naród?

3

@Bykunn Musiałbyś zapytać LGBT-owców i kibiców. Może dojdziesz ze swoimi pseudomądrymi "rozkminami" gdzieś. Znajdziesz jakąś odpowiedź.

3

@Majkel34 Nie no wiadomo Rozkminy pseudokibiców są za to totalnie mądre :D

1

@Bykunn No byliby idealnym dla Ciebie towarzystwem. Porzucalibyście do siebie głupimi sloganami i byłoby dobrze. Zdaj relacje.

konto usunięte

0

@Majkel34 serio ? Poziom twojego postu to 3 klasa szkoły podstawowej. Ps i fajnie by było jakbyś merytorycznie odpowiedział na pytanie @Bykunn ”czy to już nie naród ?”

0

@Mat_Cat Nie odpowiadam za innych. Znasz definicję słowa naród? To moja odpowiedź.

konto usunięte

1

@Majkel34 mimo drugiej szansy znów nie udało Ci się błysnąć :/

0

@Mat_Cat Ja nie mam błyszczeć. Niby dlaczego. Ktoś trolluje mnie pseudomądrymi wywodami i buźkami jak jakiś nastolatek i mam rozmawiać z kimś takim na jakimkolwiek poziomie? Błyszczeć to można jeśli adwersarz jest na jakimś poziomie. W innym przypadku na takie zaczepki w 99 procentach nie reaguje.

1

@Majkel34 tak czytam waszą rozmowę i co Ci ten @Bykunn zrobił to nie mam pojęcia. Napisał co myśli i moim zdaniem ma chłopina rację i tyle. Chyba nie dorosłeś jeszcze do takich dyskusji. Jak dorośniesz daj znać.

0

@Odcinkowy Ale do czego tu dorastać? "A to to co? :D" - coś w tym rodzaju. Fakt mam dorastać do czegoś takiego.
Do trolla się nie dorasta tylko się z nim nie dyskutuje.

konto usunięte

1

@Majkel34 akurat @Bykunn-a czyta się zawsze spoko i zawsze wypowiada się merytorycznie wiec chyba pomyliłeś użytkowników kolego.

0

@Mat_Cat potwierdzam :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?