La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1694 Culés

2

Dziś miło oglądało się Szachtar i Gladbach (choć tych drugich zdecydowanie lepiej). Nie miałbym nic przeciwko gdyby to te dwie drużyny wyszły z grupy, bo Interu nie lubię, a z RM to wiadomka ^^
Tabela grupy B jak na razie wygląda tak:
1) Szachtar 4pkt.
2) Moenchengladbach 2pkt.
3) Inter 2pkt.
4) Real 1pkt.

9

@IronSanHybrid Inter coś czuję że sfrajerzy.

6

@IronSanHybrid Następna kolejka to walka o awans do LE ;)

0

@Encore Oby, oby :D

0

@Azi Niech walczą :D

konto usunięte

7

@IronSanHybrid Mam dziwne wrażenie, że Real się przejdzie po Interze za tydzień. Dwa wypadki przy pracy. Ciężko mi uwierzyć, że oni z grupy nie wyjdą, chociaż chciałbym, żeby nie wyszli.

1

@IronSanHybrid na razie z uwagi na sporo remisow to wszyscy blisko siebie.

2

@IronSanHybrid Real z Interem zgarnia 6 punktów. Jak to mówią: róbcie screeny :D

0

@IronSanHybrid Gladbach wygrywa z Szachtarem a Inter z Realem, idealny scenariusz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?