La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

2

Myślicie że wszystko co się dzieje od pewnego czasu jest przypadkowe? Jak dla mnie to wszystko jest bardzo dobrze planowane. Ta aborcja i te protesty.Zobaczycie ile będzie zarażeń w tym tygodniu i w następnym. Osoby z góry są jeszcze bardziej sprytne niż nam się wydaje.

2

@Encore Myślę, że realna jest też opcja że Kaczyński stracił kontrolę nad państwem. Znowu nie kreujemy go na takiego wybitnego stratega bo kilka razy w swoim życiu już popełnił błędy.

2

@barcelonaLM Szczerze Ci powiem że sam już powoli zaczynam się zastanawiać.

2

@Encore No niby każdy rozważa taki scenariusz o jakim piszesz, ale jednak Jarek być może się tym razem przeliczył i myślał, że pokrzyczą trochę w stolicy i dadzą sobie spokój. Sprytny i cwany lis z niego, ale to nie oznacza, że jest nieomylny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?