La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1321 Culés

1

Poszedł bym spać bo o 5 muszę wstać, ale jak myślę że jak zasnę to potem czeka mnie tylko wstawanie o 5 rano i praca to nie chce mi się iść spać. Nie wiem co robić

10

@GIGAKOKS Przestaw sobie zegarek na 20:00 to dłużej pośpisz

7

@Martwy Geniusz

1

@GIGAKOKS zadzwonić z rana do roboty, ze się zwalniasz i zmienić pracę na taką w której nie musisz wstawać o 5.00?

1

@GIGAKOKS Przeceniasz mnie, ale dziękuję

2

@usztafik jak @GIGAKOKS ma zadzwonić do roboty skoro on sam sobie sterem, okrętem i szefem?

2

@Martwy A skąd ja niby mam to widzieć? Nie spędzam tutaj całego dnia, a założyłem, że o 5.00 w poniedziałek to się wstaje do pracy.

2

@usztafik Szlachta nie pracuje (dla kogoś)

1

@usztafik Nic się nie stało, miałeś prawo nie wiedzieć, ale @Martwy ma rację co do tego czym się zajmuję. Niestety zarządzanie tak ogromną korporacją jest wyczerpujące i czasochłonne

1

@GIGAKOKS Doskonale to rozumiem, przez dwa lata prowadziłem biznes z dwoma wspólnikami i jak w końcu sprzedałem swoje udziały to byłem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi ;)

1

@usztafik Dopóki nie wydaleś wszystkiego na alko i panienki? Ta, znam ten ból

1

@GIGAKOKS Dużo tego nie było bo większość wtopiłem to i za długo nie balowałem, ale było warto patrząc jak potoczyły się dalsze losy firmy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: